poniedziałek, 25 października 2010

Art & Fashion


Jak każde mądre dziecko wie w Poznaniu w dniach 12-22 października odbył się Art & Fashion Festival a ja nawet w nim uczestniczyłam jako bardzo uważny słuchacz Open Univeristy.


Bardzo podobał mi się wykład Kuby Dąbrowskiego dotyczący powiązania fotografii dokumentalnej i fotografii mody. Pokazywał świetne zdjęcia, opowiadał bardzo ciekawie mimo zauważalnej tremy :) a TU możecie zobaczyć blog pana (?) Jakuba.


Oprócz wykładu o fotografii, w zeszły czwartek miałam okazje rozważań Gosi Baczyńskiej i Tomasza Ossolińskiego o ciekawej nazwie "How to do fashion in Poland and survive".

Wykład może i ciekawy ale interesował mnie przez pierwsza godzinę, drugą spędziłyśmy z Emilią na komentowaniu stroju innych ludzi ;D.


No i na koniec w minioną sobotę odbył się otwarty pokaz gdzie prezentowane były efekty pracy osób uczestniczących w warsztatach i kolekcje butików znajdujących się w starym browarze, jako że prace uczestników przegapiłam (pokaz odbywał się od 13-18 O_o) to stwierdziłam że nie ma co oglądać jakiś nieciekawych ubrań więc poszłam z Alexem zaśmiewać się nad biografią Miley Cyrus w Empiku

 

Dziewczęta me drogie

Ja i Emilia zdjecie bardzo asrtystyczne, nic nie widać.

A na koniec jeszcze bardziej artystyczne zdjecie przedstawiające...

moje cycki, między wierszami.

1 komentarz:

  1. nieźle się "edukowałaś", na całe szczęście skusiłam się na jeden wykład na FW w Łodzi, ale tematyka tych, które ty wysłuchałaś ciekawsza

    OdpowiedzUsuń